jade931
jade931
06-12-2017
Mathematics
contestada
Number 24 plzzzzzzzz
Respuesta :
deedii
deedii
06-12-2017
i’m not 100% about this answer but i’m pretty sure it’s going to be 40/120. i hope this helped a little
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 67+ )
Otras preguntas
The day after a national holiday, decorations were marked down 40%. Before the holiday, a patriotic banner cost $5.75. How much did the banner cost after the ho
a 9kg bag of mangoes for $12 is
What homemade material is closest to teeth?
50 words nibandh on mere jivan ka lakshya
Describe some ways the environment shaped ancient Egyptian culture?
coffee costs $18.96 for 3 pounds. what is the cost per pound of coffee?
What are two ways bacteria provide nutrients to humans?
flower usually contain more stamen than pistil why do you think this is
y=0.013x^2 is it linear and is it proportional or nonproportional
The sales tax rate in Jan's town is 7.5%. If she buys 3 lamps for $23.59 each and a sofa for $769.99, how much sales tax does she owe?