kaddence kaddence
  • 09-10-2020
  • Mathematics
contestada

I need helllpppppppp please​

I need helllpppppppp please class=

Respuesta :

mathstudent55
mathstudent55 mathstudent55
  • 09-10-2020

Answer:

A. $482.20

Step-by-step explanation:

All amounts shown are deductions, so add all amounts.

$180.00 + $25.00 + $200.20 + $77.00 = $482.20

Answer: $482.20

Answer Link

Otras preguntas

Jenny sells 49.5 ounces of lemonade for a total of $39.60. Find the unit price in dollars per ounce. If necessary, round your answer to the nearest cent.
“ Where there is no law , there is no freedom “ Do you agree or disagree ? Why ?
If an electric circuit is not grounded, it is best to reach out and touch it to provide the ground. O A. True O B. False
Given the range {-1, 5, 9), what is the domain for the relation y = x + 3?
Eva can type 320 words in 4 minutes. How many words per minute can Eva type?words per minute​
I'll give brainliest
if F(x)=2x^2-5 and g(x)=3x+3, find (f-g)(x) A.2x^2-3x-8 B.-x^2-8 C.3x-2x^2-2 D.2x^2-3x-2
1. How many solutions does the following equation have?2x2 – 3x + 5 = 2x2.*- 3x + 5no solution- 2x -2% -2XOo -5% +5=02. Use the quadratic formula to solve the e
what is an essential definition?
Find the equation of the linear function represented by the table below in slope- intercept form. X у -3 -6 1 1 -2 5 2 9 6