heypeoplelol heypeoplelol
  • 06-12-2017
  • Mathematics
contestada

10 gal at $2.40 per gallon

Respuesta :

jessstar345 jessstar345
  • 06-12-2017
The total would be 24 dollars.
Answer Link

Otras preguntas

Which kind of pronoun is the underlined word? My sister buried herself in a book most of the day. A. reflexive B. indefinite C. demonstrative D.
what is the difference between a physical and a chemical change
How did Constantinople add to Diocletians reforms
Cindy asked her friends how many times they had watched a particular movie, with the results of 1,0,1,3,2, and 7. What is the mean of this set of data without t
Which of the following is NOT something an economic historian would research? A. the population of England in the early 19th century B. the style of dress most
Tanesha has a monthly mortgage payment of $650. Her annual property taxes are $1200, her PMI is $66/month, and her homeowners insurance is $840 per year. How mu
A consumer downloads 4 movies and 3 apps per week. Suppose the price is $4 per movie and $4 per app, and the marginal utility this consumption level is 14 for a
solve each equation and find the sum 8+0
Help With MATH!!!! WILL GIVE BRAINLEST!!!!
Which famous Viking sailed to North America? A) Samuel de Champlain B) John Cabot C) Leif Eriksson D) John Doe