johnlumpkin2456 johnlumpkin2456
  • 06-11-2017
  • Business
contestada

What is the price per ounce of cereal if a 26 oz. box costs $5.20?

Respuesta :

Joshuaaadhithya Joshuaaadhithya
  • 06-11-2017
my face is the answer
Answer Link

Otras preguntas

The Baldwin family walked four over five of a mile in four over nine of an hour. What is their unit rate in miles per hour? A. four-ninths over four-fifths
If you want to say something that does not go with the main idea of your essay you should
Kelly is the first member of her cert to arrive at its predetermined staging area after a damaging wind storm struck her community. what role does kelly now ass
Which feature is most likely to have been formed by flowing water? A. canyon B. U-shaped valley C. sand dune D. root pry
What is the slope of this graph? 4 −4−4 1414 −14−14 Number graph ranging from negative 10 to 10 on both the x and y axis. A line passes through the point begin
What is electrophoresis? Why does it allow scientists to separate pieces of DNA?
What is the discriminant of the quadratic equation 0 = –x2 + 4x – 2? A. -4 B. 8 C. 12 D. 24
Can you help me with 1 and 3
can someone help me with this please
can someone please helo me step by step on how to solve this