Seudónimo Seudónimo
  • 08-09-2017
  • Mathematics
contestada

FAST The cost of the paint was $39 per gallon, so if the cost is $4,368, how many gallons did you buy?

Respuesta :

bastola922arjun bastola922arjun
  • 08-09-2017
112 gallons  if the cost is $4368
Answer Link
Аноним Аноним
  • 08-09-2017
112 gonallls 4368 i did the math
Answer Link

Otras preguntas

how do we find the square root of a number
what property is a b = b a
If three tenths of the visitors were adults and there were 100 visitors, how many visitors were adults?
Which sentence in the story best indicates that it is an emergence creation story? In the beginning all men lived together in the lowest depths, in a region of
how do you know a sentence is a run-on or a fragment?
what is the probability of getting a factor of 6 when you have 1 2 3 4 5 6
I need help my teacher didn't even went over this topic. I got this on the first day. Please help
3(x-2)>-3 i need answer and an example so please work it out step by step
What is 75.62-72.28=??
Which of the three types of muscle appear to have the most parallel fiber