ellablackeldge1
ellablackeldge1 ellablackeldge1
  • 07-03-2017
  • Mathematics
contestada

Total cost 26 oz at $0.15 per oz

Respuesta :

dustysbabe420 dustysbabe420
  • 07-03-2017
$0.15 per ounce * 26 Oz = $3.90
Answer Link
Аноним Аноним
  • 07-03-2017
26*0.15=3.90

if you want 26 ounces of something at $0.15 per ounce, then you will pay $3.90

(plus tax)
Answer Link

Otras preguntas

Nathan needs to order some new supplies for the restaurant where he works. The restaurant needs at least 571 forks. There are currently 361 forks. If each set o
What was the Western Schism? How long did it last?​
pls help i need this asap ill give brainliest!!!!!!!! Red tides are dangerous when_______produced by algae become concentrated in the bodies of organisms that e
15 POINTS!! which pronoun case is used in the following sentence? Amelia let Shana borrow her book. A. nominative B. objective C. possessive D. plural
If one he side of a square note book measures 20cm what is the area of the front cover of the note book
PLllllZZ HELP WILL GIVE BRAINLIST
ITS TIMED PLZ HELP What type of power was held by Protestant church leaders? The power of church leaders was limited by church members. Church leaders made all
Plz help ASAP right answers only
Please help me with this.
Question 1 (1 point) Esperanza and her family have moved a lot O True O False Question 2 (1 point)