myflirtjackie
myflirtjackie myflirtjackie
  • 07-03-2017
  • Mathematics
contestada

9 gallons at $1.92 per gallon

Respuesta :

trombonebookworm
trombonebookworm trombonebookworm
  • 07-03-2017
1.92*9=17.28

The total would be $17.28
Answer Link
JasmineRKnipp
JasmineRKnipp JasmineRKnipp
  • 07-03-2017
9*1.92 = 17.28

So 9 gallons would cost $17.28!!!

Answer Link

Otras preguntas

Assuming no direct factory overhead costs (i.e., inventory carry costs) and $3 million dollars in combined promotion and sales budget, the Dim product manager w
The difference of two numbers is 4 and their sum is 12. What are these two numbers?
Which of the following is a term, variable, and expression n - 8?A. a number less than eightB. eight fewer than a numberC. eight decreased by a numberD. a numbe
The use of tribes and clans as a governing institution followed __________ as a governing institution. sovereignty the republic family tyranny democracy
Which is the intersection of RT and SU?
Determine which car gets the better gas mileage. Car A or B Distance (miles) | 130 | 125 Gallons used | 8 | 9
rewrite 1/6 book over 2/3 hour as a unit rate​
10. Which of state of matter has no definite shape but does have a definite volume? A. Element O B. Liquid C. Gas D. Solid
Users report that the database on the main server cannot be accessed. A database administrator verifies the issue and notices that the database file is now encr
Decide whether the sentence is grammatically CORRECT or INCORRECT as written. No pelees con tu hermano. (Don't fight with your brother.) correct incorrect