tomriddlesslut
tomriddlesslut tomriddlesslut
  • 08-06-2022
  • English
contestada

what would you do or change if you were elected in congress?

Respuesta :

yeeyeeboi71
yeeyeeboi71 yeeyeeboi71
  • 08-06-2022

Answer:

women hygene products pads ect free

Explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Which is the best estimate of the product of 4.12 x 9.8?​
The meal costs $52.95 for 5 people. Jenna ordered a dessert for $2.50. If Jenna deducts this amount from the total, how much will each of the other people pay f
The development of an experimental research plan should not include a A. list of safety precautions for the experiment B. list of equipment needed for conduct
Please help me fast..ILL GIVE YOU BRAINLEST!!! Plz answer this with all of the correct answers. If you answer first ill give you brainlest. If its wrong ill rep
What is a metaphor and simile for summer?
A 4 quart container of window cleaner costs $12.48 what is the price per cup?
1/8 + c = 4/5. What is the value of c?
Somebody please help me with this
Sarah bought some sweet potatoes for Thanksgiving dinner. She paid $4.03 for 3.5 pounds. How much did the sweet potatoes cost per pound? Pls explain the steps!
Match each table to its corresponding explicit formula