mxlliebaea
mxlliebaea mxlliebaea
  • 10-02-2022
  • Mathematics
contestada

I need help I forgot all about this and I would appreciate it!

I need help I forgot all about this and I would appreciate it class=

Respuesta :

saxplayer2005 saxplayer2005
  • 10-02-2022

Answer:

$3.75

Step-by-step explanation:

You only have to multiply 3 pounds by the $1.25 to get the cost.

Answer Link

Otras preguntas

Identify a, b, and c in this equation. 3x (squared) + 4x + 2 = 0 Please hurry!
what do u mean number 3
Create a thesis statement to answer this question: Were the problems created by the Industrial Revolution worth the changes caused by it?
Glaciers begin with snowfall building up and __________________ the ice. (Choose the best answer) Group of answer choices compacting exposing freezing
She can't part.....her jewels.​
why is it wrong for the trump administartion to dump oil in the Arctic? explain how it will impact its wildlife.​
Please can anyone help?
10 is 10 times much as​
PLZ HELP ASAP After reviewing the 16 national career clusters in this unit, you will choose two or more that are of interest and explore jobs in those fields.
What piece of evidence supports the viral model presented in Viewpoint #2 that viruses are non-living?