khlemons khlemons
  • 07-02-2022
  • Mathematics
contestada

Just trying to get through this test I would really appreciate some help

Just trying to get through this test I would really appreciate some help class=

Respuesta :

makhalahurston778 makhalahurston778
  • 07-02-2022

Answer:

its D

Step-by-step explanation:

because if you look it say because how many charms it have is how much it cost

Answer Link

Otras preguntas

Olivia ordered 24 cupcakes and a layer cake. The layer cake cost $16, and the cost of the order was $52. What was the price of each cupcake?
if a man drank 270ml of soda from 2 liter bottle how much soda remains
The value of the 5s in 6,755
Jocy is making a wooden picture frame that will have a width that is 12 inches shorter than its length. If he uses 100 inches of wood, what are the dimsensionso
john rode 2 kilometers on his 6ike.his sister sally rode 3000 meters on her bike.who rode the farthest and how much farther did they ride.
Rosa needs to mail two packages one weighs five Eighths of a pound and other ways two thirds of a pound what is the total weight of the to packages ?how muc
14 minus the quotient of 25 and p
Pizza delivery times at Pizza Time are normally distributed with a mean time of 27 minutes and a standard deviation of 3 minutes. Approximately what percent of
Simplify the expression attached. a | 8 b | 10 c | 16 d | 22
write the ratio 28 inches to 5 feet as a fraction in simplest form