TraverseTheCouch
TraverseTheCouch TraverseTheCouch
  • 10-12-2021
  • Arts
contestada

for the people that said my claims seem "sus"

for the people that said my claims seem sus class=

Respuesta :

YouKindaSussyBaka
YouKindaSussyBaka YouKindaSussyBaka
  • 10-12-2021

Answer:

That’s a good drawing my dude.

Explanation:

It looks good.

Answer Link
kellyalcocer0
kellyalcocer0 kellyalcocer0
  • 10-12-2021

You're so good at drawing?!?

Keep it up and have a nice day :)

Answer Link

Otras preguntas

Which of the following is not a characteristic of money?
Alondra buys seven binders for $3.50. At this rate, how many binders will she be able to buy for $21.
Julio bought 4 pencils and 3 erasers for $0.37 and David bought 3 pencils and 4 erasers. What is the cost of one pencil? What is the cost of one eraser?
13. Each 4 square yards of carpet cost $25. How much would it cost for a carpet that is 288 square feet?
(Don’t, Doesn’t) any of that politician’s views appeal to you?
An object is at rest when it undergoes a constant acceleration of 13 m/s ^ 2 for 5.0 seconds. How far will it have traveled during this time?
Need help with this
what would be a -exposition -rising action -climax -falling action -resolution on a trip you've had.
(50 POINTS AND BRAINIEST ) Can someone please help me choose a famous couple from the list below and write a humorous sonnet that one of these individuals would
PLEASE HELP! THANK YOU! Hint: It’s not C.