Nick is going to roast some marshmallows over a campfire tonight. Nick buys 4 bags of marshmallows. Each bag costs $3. Nick also buys a $2 lighter

Respuesta :

Answer: 14

Step-by-step explanation: I solved the equation

Answer:

14 dollars

Step-by-step explanation: