rayannamitchell36 rayannamitchell36
  • 09-11-2021
  • Mathematics
contestada

36 pictures for $ or 24 pictures for $5​

Respuesta :

3300977 3300977
  • 09-11-2021

Answer:

I think it is 24 cus it's more bigger and cooler and hotter and shorter and butter

Answer Link
doomdabomb
doomdabomb doomdabomb
  • 09-11-2021
Answer:

$7.5

Step-by-step explanation:

24 pictures for $5

Multiply this by 2

48 pictures for $10

Then think about the number between 5 and 10

36 pictures for $7.5
Answer Link

Otras preguntas

“A house divided against itself cannot stand.”
The price of an item has been reduced by $3.49. The new sale price is $84.42. What was the original price? $ X 3
Which is the safest way to view a solar eclipse? with sunglasses with a telescope with your buddy with a projector
AC and BD bisect eachother prove AB || CD and BC ll AD
What happens if my mission statement changes in the future?
can you make a U-Turn on ONE solid yellow line?​
Write the dental formula of a two year old?
Why can't we see the Moon during the new moon phase? Select all that apply. The Earth is between the Moon and the Sun. The Moon is between the Earth and the Sun
Why was industrialization a major motivating factor in 19th century European imperialism?
What supplements should a person with nervous ticks take?