ziumara032506 ziumara032506
  • 07-10-2021
  • Mathematics
contestada

PLEASE HELP!! a ring is each a dollar and 4 for 4 dollars. if i decide to buy 10. how much would that cost me?

Respuesta :

cdagone
cdagone cdagone
  • 07-10-2021
It will cost you $10. Please give me brainliest if you found this helpful :)
Answer Link

Otras preguntas

What is the process to find the product of 6x107 for 5th grade
Multi-step K is the midpoint of JL, JL=4x-2, and JK=7. Find x, KL, and JL
What advantages do stems give vascular plants?
Im in Algebra and I have no idea What is 2.5k+5-1.5k=14
Civilization has changed much in the last 2,000 years, or two ____________.A.millennia  B.centuries  C.millennium  D.decades
Midlatitude lakes undergo mixing more than equatorial lakes because (A) the midlatitude lakes turn over twice a year. (B) midlatitude lakes develop a thermocli
Do you think humans have a coelom? Why or why not?
True or false? All organisms require nitrogen to make amino acids, which in turn are used to carbohydrates?
Which of the following types of economies is most likely to develop new and better products? A.Market B.Command C.Traditional D.None of the above
24 - ( 6 + 3) words to match expression