darkprincess10
darkprincess10 darkprincess10
  • 07-05-2021
  • Mathematics
contestada

$200 for 12 piano lessons

Respuesta :

purplemochi1112
purplemochi1112 purplemochi1112
  • 07-05-2021

Answer: Is the question to find unit price, if it is, the answer is $16.77. Divide 200/12 to get the unit price. Hope this helps and good luck to having a bright future ☀️

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

I have all the research done, but i was wondering if someone could help me put the info into two separate paragraphs Its about Thomas Nast's political cartoons
Smokers should always deposit ash in a(n)____ . a. ashtray, b.bowl, c.cup.
Explain why the kind of commercial capitalism that was emerging in europe did not develop in china. (5 points
the base of the box has a atea of 9 units2 if the box holds54 cubes how high is the box?
Circle A has an area of 452.16ft with a radius of 12ft. If circle B has a radius of 17ft, what is its area
What is the reason few people have settled in the interior of Australia
What factors determine how much food a person should consume from each food group
What is a theme of "Younde Goes to Town"? A. Don't count your chickens before they hatch. B. Misunderstandings can cause great confusion. C. Even a fo
250 divided by 10 squared equals?
Why do nuclear reactor sites require high levels of regulation? Select all that apply the chain reaction must be controlled at all times without proper coolin