lpozo
lpozo lpozo
  • 10-02-2021
  • Mathematics
contestada

Michael buys some items at a grocery store.
4 boxes of cereal at $3.45 per box
1
-1 pounds of oranges at $3.98 per pound
2 gallons of fruit juice at $4.35 per gallon

Respuesta :

4z8k7hmw35 4z8k7hmw35
  • 10-02-2021
What’s the question? How much he paid? 26.48
Answer Link

Otras preguntas

Greyhounds can accelerate at 7 m/s2 at the start of a race. How much force does it take a 35 kg dog to produce this acceleration
the bronze age was known for major changes in
which is a better buy 2 for $3 or 3 for $4
why do you think the colonists were unhappy with fact that their judges tenure and salaries were dependent on the kings
-4x + 7 = 11 help me please!
Why was Persia ultimately unsuccessful in conquering Greece?
What the answers to estimate 4.23-2.51
how does biodiversity help sustain a population in an area
what does discreet surveillance mean
What happened to Mycenaean civilization during the Dark Age?