Shirleythurmond57
Shirleythurmond57 Shirleythurmond57
  • 10-02-2021
  • Mathematics
contestada

ANSWER QUICK PLS ANSWER QUICK PLS
Pls answer all questions

ANSWER QUICK PLS ANSWER QUICK PLS Pls answer all questions class=

Respuesta :

ftcassandra03
ftcassandra03 ftcassandra03
  • 10-02-2021

Answer:

this is the closest i can get to the answer

1. 0.33/1 = 0.33

2. how much it costs per ounce

3. it represents the facts that it costs 0.33 per ounce

4. y=0.33x+0.33

sorry if it's wrong

Answer Link

Otras preguntas

What causes the difference between quiet and explosive eruptions?Explain.
Two numbers are in the ratio 3:2. If the smaller number is 24, find the larger number
Two numbers are in the ratio 3:2. If the smaller number is 24, find the larger number
the word information is made up of?
what is the side length of the smallest square plate on which a 24-cm chopstick can fit along a diagonal without any overhang???!!!!!!!
Explain how a leaf is like a factory?
How do you convert a negative fraction into a decimal
what is:  x + 3 -    2x -1  = 4                 5            3
how to write 3 9/100 into a decimal?
What causes the difference between quiet and explosive eruptions?Explain.