gisellewall5440 gisellewall5440
  • 08-01-2021
  • Mathematics
contestada

Help me find the answer to this quickly

Help me find the answer to this quickly class=

Respuesta :

ashley988 ashley988
  • 08-01-2021
the answer will be 3
Answer Link

Otras preguntas

What steps has Kenya taken to modernize? Write one to two complete sentences, and include the four steps Kenya took to modernize.
9 kg of washing powder cost $10.80. What is the cost of 1 kg of washing powder?
What is the perimeter of the window?
Matt is carpeting his bedroom. The room measures 12 feet by 14 feet. If carpet costs $2.29 per square foot, then how much will Matt spend to carpet his bedroom?
Permutations and Combinations: Find the number of paths from A to B, travelling along the lines, downward or to the right.
Why did so many African Americans go north ?
The inner planets are Mercury, Venus, Earth, and Mars. These four planets are small and solid and have few or no moons. All but Mercury have an atmosphere large
Perception is the process of selecting, _____________________, and interpreting information inputs to produce meaning.
What is marketing?? /​
HELP ME PLEASEEEEE ill give 30 POINTS AND BRAINLIEST find angle w