ashhhhh114
ashhhhh114 ashhhhh114
  • 10-12-2020
  • Mathematics
contestada

please help !!!!!!!!!

please help class=

Respuesta :

SilverRosetta
SilverRosetta SilverRosetta
  • 10-12-2020

Answer:

i think its either the 2nd or 3rd awnser

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

An Apple costs the same as 2 oranges. Together, an orange and a banana coat 10 cents more than an apple. Two oranges cost 15 cents more that a banana. What is t
compare and contrast constitution of american and constitution of the confederacy
1. A pants which costs $250 is sold at a profit of75%. What is the selling price of the pants?​
Find the surface area of the shape shown below.
jennifer is collecting money to buy a new cd. the cd cost $14.00 . if she has $8.00 how much more money does she need ​
A fair die is rolled repeatedly. Let X be the number of rolls needed to obtain a 5 and Y the number of rolls needed to obtain a 3. Calculate E(X Y 2)
describe the process through which allopatric speciation splits 1 species into 2 distinct ones
What is the final amount if 1443 is increased by 9% followed by a 6% decrease? Give your answer to 2DP.
Psychoanalytic theory focuses on ________ and early childhood experiences.A. a person's unconscious mindB. sexual identityC. fetal developmentD. a person's cons
Which measure could an underwriter use to reduce the risk when underwriting a Disability Income Policy?A. Increase the benefit period and increase the amount of