kitawa27 kitawa27
  • 11-10-2016
  • Mathematics
contestada

1lb of bananas costs $0.64. what is the cost of each. describe the strategy

Respuesta :

jackt3 jackt3
  • 06-01-2017
a lot of bananas is the answer 
Answer Link

Otras preguntas

What do the numbers 3 and 4 refer to in 3NH4?
Organizations are struggling to reduce and right-size their information foot-print, using data governance techniques like data cleansing and de-duplication. Why
please answer also if you answer this one please answer my other one it basically the same
To select the center of a line what option must be selected? A. Ortho B. Dynamic input C. Object snap
What is the circumference and area of a circle with a radius of 4 meters? Round your answer to the nearest tenth. Circumference: m Area: m2 (Use 3.14 for Pi.)
Your report card contains five A's and three B's. What is the ratio of A's to B's?
All mass movement occurs on slopes. Without gravity, the material would remain in place and not move. True or false.
Select the correct form of the verb. reporte: good morning everybody. today i ____________ visit(a).pasto a city in the southwest ...... porfavor AYUDA!!!!!!!!
Three people are gathered around a campfire. One has his hands cupped around a ceramic mug of hot chocolate to warm them. Another is toasting a marshmallow abov
Write the standard form of the line that passes through (-1,-3) and (2,1)