Masuie
Masuie Masuie
  • 06-11-2020
  • Mathematics
contestada

Can someone please help me with this one please

Can someone please help me with this one please class=

Respuesta :

Mackeey922
Mackeey922 Mackeey922
  • 06-11-2020

Answer:

Step-by-step explanation:

the answer is 3

Answer Link

Otras preguntas

Donna purchased 3 bags of dog food. The total cost of her purchase, including a tax of $3.96, is $53.46.What is the cost of 1 bag of dog food? A. $3.96 B. $13.8
What was an important concern for the Founding Fathers when drafting the Articles of Confederation?
If €1 is with £0.89, and £1.00 is worth ¥48, what is ¥256 in €?
Fill in the blank with the most appropriate word from Lesson 12. Use a word or any of its forms only once. 1. The ________________ of the space age has speede
what type of word emphasizes the importance of the antecedent? reflexive pronoun intensive pronoun personal pronoun antecedent
is the square root of 6 a rational or irrational number
What is the sum? 2/13 + 5/13 a. 10/169
18 is 60% of what number
The radius of a circle is 2 yards. What is the circle's circumference? Use 3.14
HELP PLEASE bilal was 60 1/16 in tall then he grew 3 1/8 in. Which expression should Bil