cami7640
cami7640
09-10-2020
Mathematics
contestada
Hi! could I have some help?
Respuesta :
fredbearp959
fredbearp959
09-10-2020
Answer:
B
Step-by-step explanation:
It's B
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 94+ )
Otras preguntas
I'm confused on this question: Cran-Soy trail mix costs $2.99 for 5 ounces, Raisin -Nuts costs $3.41 for 7 ounces, Lots of Cashews mix costs $7.04 for 8 ounces,
Which sentence contains an infinitive or infinitive phrase? A. That ball is rolling down the street toward us. B. Ballroom dancing is fun with a partner. C. The
what is the perimeter of a square with an area of 120
how did the united states gain control of former Spanish colonies?
A customer at a raceway can drive around the track 54 times for $12 at this rate how many times can the customer drive around the track for eight dollars
What is 15 and three fourths simplified as
Angela swims 480 meters in 40 minutes what is her unit rate
if the product of 485 X 35 is 16,975, what is the product of 485 X 3.5? how do you know?
The terms x,0.5x + 7, and 3x - 1 are consecutive terms of an arithmetic sequence. How do i determine the value of x and state the three terms
what important information is revealed in the third paragraph of the stage direction? "The crucible" by Arthur Miller