MackenzieZiegler12
MackenzieZiegler12 MackenzieZiegler12
  • 08-10-2020
  • Mathematics
contestada

question:

$1.59 for 12 shells

Respuesta :

mayawhite09693722002 mayawhite09693722002
  • 08-10-2020

Answer:

about $0.13

Step-by-step explanation:

Answer Link
camargolea181 camargolea181
  • 08-10-2020

Answer:

13 cents

Step-by-step explanation:

1.59 divided by 12

Answer Link

Otras preguntas

I need help for algebra 2 for simplify form for example (3x-2i)(3x+2i)
(−2x0y3 )(4x2y4 )+(2y5 )(3xy)2
(−2x0y3 )(4x2y4 )+(2y5 )(3xy)2
who was the first president of the united states of america
Alex built a snowman using three snowballs,one small, one medium and one large, with diameters in the ratio 2:3:5.      Although highly unlikely due to the phys
vesicles that contain a cells digestive enzymes are called ?
add and simplify  9/16=1/2=?
(−2x0y3 )(4x2y4 )+(2y5 )(3xy)2
add and simplify  9/16=1/2=?
I need help for algebra 2 for simplify form for example (3x-2i)(3x+2i)