unicornqueen234
unicornqueen234 unicornqueen234
  • 06-09-2016
  • Mathematics
contestada

Tomatoes are 9 for $4. How much are each?

Respuesta :

hannah120
hannah120 hannah120
  • 06-09-2016
approximately 0.44 cents a piece
Answer Link

Otras preguntas

Help pls this test is timed and I have been doing it sine 8:00 Florida time!!!!!!!!! It’s the m and q question thanks
The foot, the pound, and the gallon are all example of ______ units. This system of measurement was first devised in England
The temperature outside is 14°F. If the temperature drops 20° ,will the outside temerature be represented by a positive or nagative integer?Explain your reasoni
Separating mixtures into their components depends on the differences in the components' A. phases B. states of matter C. physical properties D. chemical propert
Please hurry, this is past due! A triangle has an altitude with height 7 cm. Which of the following have a proportional relationship to the height? Select all t
How does the adaptation of vascular tissues help a plant survive? The vascular tissues help the plants transport water and nutrients to the leaves from the soil
Need help FAST! What is the measure of ∠LMJ?
how did miranda incorrectly portray alexander hamilton?
What does the underlined word mean in the following sentence? Me moleata escuchar la música mientras estudio. Had to replace the e with a because Brainly thinks
80/100 as a percentage​