Seudónimo Seudónimo
  • 06-09-2016
  • Mathematics
contestada

Six oranges cost $5.34.How much does 1 orange cost?

Respuesta :

haybug1228
haybug1228 haybug1228
  • 06-09-2016
5.34/6=0.89 so one apple is equal to 89 cents
Answer Link
Аноним Аноним
  • 06-09-2016
Answer is void, please ignore
Answer Link

Otras preguntas

What is a major difference between a kingdom and a species?
what is the verb in the sentence The price of soda is over a dollar.
How did washingtons policy on matters at home differ from his foreign policy
What is a major difference between a kingdom and a species?
Which of the following compounds would be most effective in lowering the melting point of ice on roads?a) CaCl2b) NaClC) K3PO4d) K2SO4
What is a thesis statement for Romeo and Juliet about hate?
if you put 160 coat on layway and make a 25% deposit what is balance owed
Why did Darwin use selective breeding evidence for evolution
what is a homophone for chip
Which form of energy does a plant store when light is transformed during photosynthesis? a. chemical energy b. thermal energy c. mechanical energy d. electrical