TwentyOnePilots3 TwentyOnePilots3 10-08-2016 Mathematics contestada Two stores offer differently priced sales for the same paper towels, according to the table below. Which store offers the better deal, based on a lower unit price per roll? Store 1 Store 2 Paper towel rolls 12 10 Price $3.60 $3.50 Store ___ has the better dea