shaunterrielder shaunterrielder
  • 10-10-2018
  • Mathematics
contestada

If the cost is $250 each day. How much do I pay at 6 days and 2 nights?

Respuesta :

cloutscout21 cloutscout21
  • 10-10-2018
well u see u need to multiply and that's really all to it so yeah ur welcome
Answer Link
sofia3549
sofia3549 sofia3549
  • 10-10-2018
1,300 I’m pretty sure
Answer Link

Otras preguntas

What prophecy worried cronos?
Write a unit rate for the situation: 2520 kilobytes in 18 seconds
Corbin earned $90 by working 10 hours at a grocery store. He earned $60 by working 6 hours at the library. Are these rates equivalent?
Add the two expressions. 3z−43z−4 and 2z + 5
By 1775, where did 90% of the colonial population live? A. in debtor's prisons B. in the suburbs C. in rural areas D. in cities
Kate Chopin uses the technique of flashback in sections of her novel The Awakening. Which lines in this passage from the novel form an example of flashback?
Please Help ASP !!!!
What 2+2=4 or 4762n plus 234088307
Describe an example of a common financial resource, an expense, and a debt. These can be examples from your own life or from other people you know or can imagin
in 5 weeks jeffery spends 115 dollars on his bills. write an equation for this relation ship.